Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın 

Sektördeki kaliteli ve güvenilir ürün ihtiyacını karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz 2009 yılından bu yana ürün gamımıza kattığımız her bir markayı titizlikle seçiyor ve her yıl sektörün ihtiyaçları doğrultusunda portföyümüze yeni markalar kazandırıyoruz. İş ortaklarımızı rakiplerinden ayrıştırabilecek, Türkiye’nin en güçlü ürün ve çözüm portföyünü sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.


İşimize Yaklaşımımız 

İş ortaklarımızı kaliteli ürünler, kaliteli hizmet ve 12 yılı aşkın tecrübemizle destekleyerek büyümelerine katkı sağlamayı ve bu sayede toplam pazarın sürdürülebilir ve sağlıklı büyümesine destek olmayı hedefliyoruz.


Şirket Yapımız

Tedarik ve dağıtım alanında verdiğimiz hizmetlerle sektörde güvenilir Video Sunum, Profesyonel Ses, Acil Anons ve Işık Sistem Teknolojileri, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, CCTV Sistemleri, Data-Network Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, İnterkom Sistemleri Merkezi Uydu TV Sistemleri, IPTV Sistemleri distribütörü ve güvenilir iş ortağıyız.

Ayrıca G-Charge marka Elektrikli Araç Şarj İstasyonları satış ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

TESCO ELEKTRONİK olarak hizmetlerimiz; ithalat, dağıtım, satış öncesi destek ve ihtiyaç durumunda satış sonrası destek hizmetlerinden oluşuyor.

Tüm fonksiyonlarımızla birlikte, İstanbul merkez ve diğer illerimizde bayilik sistemi ile hizmet veriyoruz.

Elektronik video sunum, profesyonel ses ve sahne ışık sistemlerinin yanında ayrıca genel ses ve anons sistemlerinde kalitesi kanıtlanmış 20’den fazla uluslararası markanın Türkiye distribütörlüğü ve satış bayiliğini yapıyoruz. Bu sayede proje firmalarının, doğru ürünü bulma, zamanında ve en uygun koşullarla tedarik edebilme gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veriyoruz.

Ürün yelpazemiz; video sunum cihazları, profesyonel hoparlörler, yüksek çıkışlı amplifikatörler, dijital ses mikserleri ve prosesörleri, mikrofonlar, genel anons sistemleri dalında analog, dijital, IP tabanlı acil anons sistemleri, dil tercüme ve konferans sistemleri, kablo ve konnektör ve aksesuarları gibi elektronik sistemlerinden oluşuyor. 

Satış sonrası destek hizmetimiz ile ihtiyaç duyulması durumunda garanti kapsamında ya da dışında oluşabilecek sorunlarda iş ortaklarımızı yalnız bırakmıyor, çözümler sunuyoruz.